Ogłoszenia parafialne
IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.I.2012 r.
  1. We czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej Gromnicznej) – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w naszym kościele będą odprawione o godzinie 7:00, 10:00 i 17:00. Na każdej Mszy Świętejpoświęcenie gromnic, a podczas Mszy Świętej o godzinie 17:00 – także poświęcenie i rozdanie książek pierwszokomunijnych dzieciom klasy II. Po tej Mszy Świętejspotkanie z dziećmi klasy II wraz z rodzicami. Składka w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek i w I sobotę miesiąca rano o godzinie 6:30, we środę wieczorem o godzinie 17:00, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast w I piątek miesiąca Msza Święta zarówno rano o godzinie 6:30, jak i wieczorem o godzinie 17:00.
  3. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca dla dzieci szkolnych i młodzieży we środę od godziny 16:00 – 17:00, dla dorosłych także w piątek również od godziny 16:00 – 17:00.
  4. W I piątek miesiąca od godziny 8:00 – objazd chorych po domach.
  5. do nabycia rozprowadzane przez parafialną Caritas, gromnice w cenie 10 na czwartkowe Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Zachęcamy do zakupu.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 10:00 proszone następujące osoby: Łuszcz Halina, Flis Marta, Flis Zofia, Kocoł Dariusz i Wałaszek Renata.

 


INTENCJE MSZALNE – 30.I. – 5.II. 2012 r.

PONIEDZIAŁEK:
6.30
+ Józef Nytko od rodziny Gądków.
+ Stanisława Grycz od rodziny Chrobaków.

WTOREK: - Wspomnienie św. Jana Bosko.
6.30
+ Stanisława Grycz od chrześnicy z rodziną.
+ Stanisława Grycz od rodziny Szczurków z Dukli.

ŚRODA:
17.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, . Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii z okazji imienin.
+ Maria Borzęcka w 30 dzień po śmierci od rodziny.

CZWARTEK: - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.
7.00
+ Maria i Władysław Szostak w 15 rocznicę śmierci Marii.
+ Józef Wapiennik od kolegów z pracy syna Marcina.
10.00
+ Bronisław w 26 rocznicę śmierci.
17.00 - O dobre przygotowanie się do I spowiedzi i I Komunii Świętej dla dzieci klasy II.

I PIĄTEK miesiąca:
6.30
+ Stanisława Grycz od męża.
+ Stanisława Grycz od kuzyna Stanisława z rodziną.
17.00
+ Józef Nytko od sąsiadów Kutów.

I SOBOTA miesiąca:
6.30
+ Kazimierz Wardzała od pracowników BDG.
+ Stanisława Grycz od Brygidy.

V NIEDZIELA ZWYKŁA:
7.00
+ Janina i Bronisław Sysło w 2 rocznicę śmierci Bronisława.
+ Józef Nytko od rodziny Kiełbasów i wnuczki Karoliny.
9.00
+ Agata i Karol Szatko.
11.00
+ Antoni Kocoł w 30 dzień po śmierci.
16.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, . Boże i opiekę Matki Bożej dla Sylwii i Pawła w 10 rocznicę ślubu.

 
III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.I.2012 r.
  1. We wtorek nasza parafia będzie przeżywać całodniową adorację Najświętszego Sakramentu. Porządek tej adoracji będzie następujący:
  2.  630 - Msza Święta, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu
    700 – 800 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Stanisława Starca  Marii Madej.
    800 – 900 - przewodzi róża różańcowa zelatorki: Jadwigi Armatys.
    900 – 1000 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Alojzy Witek  Janiny Chrzanowskiej.
    1000 – 1100 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Józefy Brożek  Kazimierza Łakoma.
    1100 – 1200 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Józefa Kapustki  Stanisławy Kapustka.
    1200 – 1300 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Anny Chłopek  Teresy Łakoma.
    1300 – 1400 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Mariana Szwalca  Stefanii Stach.
    1400 – 1500 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Jerzego Lisa  Elżbiety Jeż.
    1500 – 1600 - przewodzą róże różańcowe zelatorów: Mariana Madeja  Heleny Szczurek.
    1600 – 1700- przewodzą róże różańcowe zelatorów: Ryszarda Kuty  Teresy Kocoł.
    1700- Msza Święta na zakończenie adoracji.
    Gorąco zachęcamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do licznego
    udziału w tej parafialnej adoracji Pana Jezusa, który pozostał z nami pod
    postacią chleba.
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte w naszym kościele będą odprawione w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę rano o godzinie 630, natomiast we środę wieczorem o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła w okresie zimowym. Bardzo proszę w podpisanej kopercie o ofiarę 50 zł od rodziny. Za wyrozumiałość i złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. We środę po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 1700 w kościele spotkanie dzieci klasy II wraz z rodzicami.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży klas III Gimnazjum przez ks. bpa Andrzeja Jeża w kościele parafialnym w Lisiej Górze dnia 8 marca o godzinie 1800.
  8. Od przyszłej niedzieli przez parafialną Caritas będą rozprowadzane gromnice na Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie1000 są proszone następujące osoby: Nytko Maria, Kajpust Małgorzata, Papuga Grażyna, Papuga Jolanta i Wawrzon Krystyna.

 

INTENCJE MSZALNE - 23.I. - 29.I.2012 r.

PONIEDZIAŁEK:
6.30
+ Józef Wapiennik od rodziny Sysłów.
+ Józef Nytko od wnuka Łukasza z żoną i dziećmi.
|+ Stanisława Grycz od siostry Marii.

WTOREK: - dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.
6.30
+ Franciszek i Antonina Marek.
+ Józef Nytko od rodziny Tarczoniów.
17.00
+ Jan Taraszka od syna z rodziną.

ŚRODA: - Święto Nawrócenia św. Pawła.
17.00
+ Józefa i Józef Taraszka w 3 rocznicę śmierci Józefy  i w 7 rocznicę śmierci Józefa.
+ Eugeniusz Zieliński od rodziny Lazarowiczów.
+ Józef Wapiennik od kolegów z pracy syna Marcina.

CZWARTEK:- Wspomnienie świętych: Tymoteusza i Tytusa.
6.30
+ Józef Nytko od rodziny Armatysów.
+ Eugeniusz Zieliński od kolegów i koleżanek z pracy zięcia Krzysztofa.
+ Benedykt Zaucha w rocznicę śmierci.

PIĄTEK: - Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza.
6.30
+ Kazimierz Wardzała od rodziny Lubera z Tarnowa.
+ Józef Nytko od rodziny Papugów.
+ Józef Wapiennik od rodziny Zachariaszów z Woli Rzędzińskiej.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
6.30
+ Kazimierz Wardzała od Czesławy Wielgus z rodziną.
+ Eugeniusz Zieliński od rodziny Stelmachów.
+ Stanisława Grycz od wnuków.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA:
7.00
+ Kazimierz Wardzała od Zarządu i członków Kółka Rolniczego.
+ Katarzyna i Władysław Podolscy.
9.00
+ Józef Nytko od rodziny Nytków i Kawów.
11.00
Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże oraz opiekę Czarnej Madonny dla Magdaleny w 18 rocznicę urodzin.
16.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze bł. Boże dla Sylwii i Pawła w 10 rocznicę ślubu.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL