Ogłoszenia parafialne
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.III.2012 r.
 1. Dzisiaj o godzinie 1430 Zespół Teatralny Akcji Katolickiej parafii św. Antoniego z Gołkowic przedstawi w naszym kościele Misterium męki, śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Zebrane ofiary będą przeznaczone na budowę nowej świątyni w Gołkowicach. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze Święte zarówno rano o godzinie 630 oraz wieczorem o godzinie 1700.
 3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte w naszym kościele będą odprawione: we wtorek, czwartek i sobotę tylko rano o godzinie 630, we środę wieczorem o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 4. Natomiast w piątek o godzinie 1700 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpocznie się renowacja misji świętych. Poprowadzi je podobnie jak rok temu ks. Zdzisław Koziołze Zgromadzenia Księży Sercanów. W tym dniu Msze Święte do południa będą odprawione o godzinie 700, 900 i 1100. Na każdej Mszy Świętejnauka rekolekcyjna. Na Mszę Święta o godzinie 1100 zapraszamy szczególnie mężczyzn naszej parafii. Po tej Mszy Świętej będzie specjalna nauka rekolekcyjna dla nich przeznaczona. Po południu o godzinie 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich ostatnia Msza Święta. Następnie po Mszy Świętej będzie specjalna nauka rekolekcyjna dla wszystkich kobiet naszej parafii. Natomiast o godzinie 1900 na specjalną naukę rekolekcyjną zapraszamy młodzież naszej parafii ( młodzież ucząca się w szkołach średnich, wyższych, pracująca, młodzież klas III Gimnazjum). Dokładny program tych misji świętych znajduję się na specjalnych kartkach na stoliku koło figury św. Antoniego (można zabrać po jednym egzemplarzu do każdego domu, aby dokładnie znać cały program misji świętych). Jest też powieszony w gablotce parafialnej.
 6. W przyszłą niedzielę podczas nabożeństwa Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na ustrojenie Grobu Pańskiego.
 7. W dalszym ciągu panie z parafialnego Caritas będą rozprowadzać tradycyjne baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 5 . Zebrane ofiary będą przeznaczone dla najbiedniejszych. Zachęcamy gorąco do zakupu.
 8. W piątek po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 1700 – w kościele spotkanie z uczniami klasy I Gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania
 9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 proszone następujące osoby: Taraszka Bożena, Kamykowska Małgorzata, Czosnyka Grzegorz, Gaweł Agnieszka i Krakowska Dorota.

INTENCJE MSZALNE - 19.III. - 25.III.2012 r.

PONIEDZIAŁEK: - Uroczystość św. Józefa.
6.30
+ Józef Kudła w dniu imienin.
+ JózefWapiennik w dniu imienin.
17.00
+ Józef, Józefa i Stanisław Stelmach od córkiz mężem.
+ Józefa i Andrzej Starzyk w dniu imieninJózefy i w 32 rocznicę śmierci.

WTOREK:
6.30
+ Józefa i JózefWiatr z okazji imienin.
+ Józef Maślanka.

ŚRODA:
17.00
+ Katarzyna, Władysław i Eugeniusz Nytko w 30 rocznicę śmierci  Katarzyny.
+ Stanisława i Tadeusz Wójcik w 14 rocznicę śmierci Stanisławy.

CZWARTEK:
6.30
+ Stanisław Starzec od Barbary i Marcina Cygan.
+ Maria Borzęcka od Jana i Janiny Gamoń.

PIĄTEK:
17.00
+ Janina Łakoma od swatów z Łęgu Tarnowskiego.
+ Józefa Tarnowska z okazji imienin.

SOBOTA:
6.30
+ Janina i Tadeusz Łuszcz w 2 rocznicę śmierci Tadeusza.
+ Stanisław Marszałek od szwagra Mieczysława z rodziną.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU: - RENOWACJA MISJI ŚW.
7.00
+ Katarzyna i Józef Łakoma.
9.00
+ Józefa i Józef Szatko z okazji imienin.
+ Anna i Franciszek Tworek.
11.00
+ Stanisław Starzec od członków jego róży.
+ Józef Taraszka z okazji imienin.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekęBożą i dary Ducha Świętego dla Joanny w 18 rocznicę urodzin.
16.00
+Andrzej Żmuda w 15 rocznicę śmierci.

Przez cały tydzień będą Msze Święte Gregoriańskie za duszę śp. Marii Maślanka, codziennie rano o 630, we środę i w piątek o 1700, w przyszłą niedzielę o 700

 
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.III.2012 r.
 1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę tylko rano o godzinie 6:30.
 2. We środę Msza Święta wieczorem o godzinie 17:00, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W piątek - Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, a po niej Msza Święta.
 4. W przyszłą niedzielę Msze Święte do południa o zwykłej porze tj. o godzinie 7:00, 9:00 i 11:00, natomiast po południu przyjedzie do naszej parafii Zespół Teatralny Akcji Katolickiej parafii św. Antoniego z Gołkowic i o godzinie 14:30 przedstawi w naszym kościele Misterium męki, śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Parafia Gołkowice k. Starego Sącza (parafia rodzinna naszego księdza kanonika) buduje nowy kościół dlatego zebrane ofiary będą przeznaczone na ten cel. Z góry dziękujemy wszystkim w imieniu ks. proboszcza z Gołkowic i jego parafian za wsparcie budowy ich świątyni. Po zakończeniu misterium odśpiewamy Gorzkie Żale ( nie będzie już kazania pasyjnego) i zostanie odprawiona Msza Święta.
 5. Domowy Kościół (gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie) zaprasza małżeństwa na RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ w ramach akcji KIBICUJ RODZINIE. Spotkanie odbędzie się 25-go marca o godz. 16:00. w auli PWSZ w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 8. Organizatorzy zapraszają na film „Fireproof" (czyt. fajerpruf) Alexa Kendricka, który stanie się inspiracją do dalszej części randki. Bilety w cenie 10 zł od osoby do nabycia poprzez stronę internetową www.kibicujrodzinie.pl
 6. We środę po Mszy Świętej i nowennie – zbiórka wszystkich ministrantów.
 7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 10:00 są proszone następujące osoby: Szczurek Dorota, Kiełbasa Maria, Marek Maria, Taraszka Lidia i Wojtanowska Zofia.

INTENCJE MSZALNE –12.III. – 18.III. 2012 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30
+ Stanisław Marszałek w 30 dzień  po śmierci od dzieci z rodzinami.
+ Maria Borzęcka od Lesika i Barbary Burgharat z Muszyny.
WTOREK:
6.30
+ Stanisław Starzec od kuzyna Stanisława Ciochonia z rodziną.
+ Maria Borzęcka od Danuty i Józefa Gamoń z Nowego Sącza.
ŚRODA:
17.00
+ Stanisław i Genowefa Kuta.
+ Maria Maślanka w 30 dzień po śmierci od córki Marii.
CZWARTEK:
6.30
+ Maria Borzęcka od rodziny Perełków z Roztoki.
PIĄTEK:
17.00
+ Stanisław Marszałek od teściowej.
SOBOTA:
6.30
+ Zbigniew w 15 rocznicę śmierci.
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:
7.00
+ Józef Zaraza od syna Adama z rodziną.
9.00
+ Józefa i Józef Jeż.
+ Piotr Nytko w 1 rocznicę śmierci od całej rodziny.
11.00
+ Edward Madej w dniu imienin.
16.00
+ Józefa i Ludwik Gondek z okazji imienin Józefy.

Od jutra rozpoczną się Msze Święte Gregoriańskie za duszę śp. Marii Maślanka, codziennie rano o 6:30, we środę i w piątek o 17:00, w przyszłą niedzielę o 7:00.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL