Ogłoszenia parafialne
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.VII.2010 r.
 1. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejszą ofiarę tacy przeznaczoną na budowę nowego kościoła w dalekiej Boliwii.
 2. Dzisiaj wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, w związku z tym odmówimy specjalne modlitwy w intencji kierowców i wszystkich podróżujących i po każdej Mszy Świętej nastąpi poświęcenie wszystkich pojazdów.
 3. Dzisiaj także po sumie – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
 4. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele codziennie rano o godzinie 630, tylko we środę – wieczorem o godzinie 1800, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Tradycyjnie w dniach od 17. VIII – 25.VIII wyrusza z Tarnowa już XXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska do Częstochowy pod hasłem „Bądźmy świadkami Miłości”. Koszt pielgrzymki wynosi 80 zł od jednej osoby( gdyby z domu szła druga lub następne osoby to płacą 55 zł). Zapisy chętnych w naszej parafii będą prowadzone w kancelarii do końca tego tygodnia. Dokładne informacje są umieszczone na okolicznościowym plakacie w gablotce parafialnej. Jeszcze raz zachęcam ogromnie do udziału w tych 9 – cio dniowych rekolekcjach w drodze.
 6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące rodziny: Mazur Władysław, Kołton Jan, Nytko Stanisław, Witczak Zbigniew i Gądek Grzegorz.

INTENCJE MSZALNE– 26.VII – 1.VIII. 2010 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Joachima i Anny.

6.30
Za zmarłych z rodziny Flisów: Bolesława w 20 rocznicę śmierci, Józefę w 17 rocznicę śmierci i Krzysztofa w 15 rocznicę śmierci.

ŚRODA:
18.00
+ Adolf Pinas w 15 rocznicę śmierci.
+ Maria, Józef i Franciszek Rzepa w 19 rocznicę śmierci.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA:
7.00
+ Jan i Helena Żmuda.

9.00
+ Franciszek i Antonina Jeż.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Krystyny w 50 rocznicę urodzin od syna i córki z mężem.

11.00 - Z podziękowaniem za dotychczasową opiekę Bożą z prośbą o dalsze bł. Boże dla Krzysztofa i Kingi w 18 rocznicę urodzin.

16.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w rodzinie.

 
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.VII.2010 r.

 1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele codziennie rano o godzinie 630, tylko we środę – wieczorem o godzinie 1800, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. Do czwartku będzie trwał odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku. Msze Święte codziennie o godzinie 630, 730, 900, 1530 i 1830. Dokładny program tego odpustu jest wywieszony w gablotce parafialnej. Zachęcam do licznego udziału.
 3. Dzisiaj składka na tacę jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
 5. Z inicjały ks. Kanonika Józefa Zyzaka, byłego proboszcza w Nowej Jastrząbce z ofiar zebranych przez wiernych i kapłanów naszego dekanatu będzie budowany nowy kościół w dalekiej Boliwii (Ameryka Południowa), dlatego w przyszłą niedzielę wygłosi on w naszej parafii kazanie tej tematyce poświęcone, a zebrane ofiary będą stanowić cegiełkę pod budowę nowej świątyni. Za złożone na ten cel ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. W nadchodzącym tygodniu w liturgii świętej wspominamy wielu świętych i błogosławionych: bł. Czesława, św. Marię Magdalenę, św. Brygidę, św. Kingę, św. Krzysztofa i św. Jakuba. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam dużo zdrowia i bł. Bożego w dalszym życiu.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, w związku z tym będą specjalne modlitwy w tej intencji i po każdej Mszy Świętej poświęcenie wszystkich pojazdów.
 8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące rodziny: Stelmach Janusz, Zając Ireneusz, Gąsior Stanisław, Szatko Bogdan i Jeż Elżbieta.

INTENCJE MSZALNE – 19.VII. – 25.VII. 2010 r.

PONIEDZIAŁEK:
6.30
W pewnej Bogu wiadomej intencji.
O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Czesława Madeja.

WTOREK:
6.30 - + Mieczysław Kutrzuba.

ŚRODA:
18.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Józefa w 45 rocznicę ślubu.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marzeny i Roberta w 15 rocznicę ślubu.

CZWARTEK:
6.30 - W pewnej Bogu wiadomej intencji.

PIĄTEK:
6.30 - + Stefania Prędota w rocznicę śmierci.

SOBOTA:
6.30 - + Julia i Paweł Chrobak.
14.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefy i Józefa Wapiennik w 50 rocznicę ślubu od dzieci.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA:
7.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże  dla Barbary i Józefa w 20 rocznicę ślubu.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Lucyny i Grzegorza w 7 rocznicę ślubu.

9.00
+ Michalina Nytko w 11 rocznicę śmierci.
11.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę  Matki Bożej dla Anny i Pawła w 15 rocznicę ślubu.
+ Jan Łuszcz od córek.
16.00
W intencji Katarzyny, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.
+ Tadeusz Brożek w 16 rocznicę śmierci.


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL