Ogłoszenia parafialne
II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.I.2011 r.
 1. Dzisiaj po sumie około godziny 1200 odbędzie się „Przedstawienie jasełkowe” przygotowane przez naszych przedszkolaków wraz z Gronem Pedagogicznym.
 2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione codziennie rano o godzinie 630, tylko we środę wieczorem o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. We środę po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z młodzieżą klas II Gimnazjum przygotowującej się do egzaminu do Sakramentu Bierzmowania.
 4. Od wtorku w całym kościele rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Tę intencje zjednoczenia wszystkich wyznawców Chrystusa będziemy polecać w sposób szczególny podczas Mszy Świętych.
 5. Dzisiaj można nabyć specjalny numer „ Gościa Niedzielnego” poświęcony duchowemu i materialnemu bogactwu diecezji z okazji Jubileuszu 225 – lecia jej powstania. Jest dostępnych  kilkanaście dodatkowych numerów tego czasopisma dla wszystkich chętnych. Gorąco zachęcamy do zakupu i lektury tego specjalnego numeru „Gościa Niedzielnego”.
 6. We piątek i sobotę przypada Dzień Babci i Dziadka. Zapraszamy wszystkich naszych seniorów na specjalną Mszę Świętą w ich intencji, która będzie odprawiona w naszym kościele w sobotę o godzinie 1000. Po Mszy Świętej odbędzie się wspólne spotkanie wszystkich seniorów na sali OSP przygotowane przez naszą parafialną Caritas. Bardzo proszę o przywóz i umożliwienie wszystkim babciom i dziadkom uczestnictwo w tym specjalnym dla nich nabożeństwie.
 7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 800 są proszone następujące rodziny:  Żmuda Grażyna, Ogonowska Wioletta, Starzec Katarzyna, Starzec Renata i Szczerba Aneta.
INTENCJE MSZALNE - 17.I - 23.I.2011 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Antoniego.
6.30
+ Zofia Starzec w rocznicę śmierci.
+ Genowefa Pasek od rodziny Trelów.

WTOREK:
6.30
+ Janina i Zbigniew.
+  Tadeusz Czarnik w 1 rocznicę śmierci.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Józefa Pelczara.
17.00
O zdrowie i bł. Boże w życiu.
+ Ryszard Tarnowski w 30 dzień po śmierci od żony z rodziną.

CZWARTEK:
6.30
+ Genowefa Pasek od sąsiadów Nytków.
+ Helena Ciochoń w rocznicę śmierci.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Agnieszki.
6.30
O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bogdana.
+ Kazimierz Sikorski od  brata Krzysztofa z rodziną.

SOBOTA:
6.30
+ Genowefa Pasek od  rodziny Chrobaków.
+ Genowefa Pasek od Mariusza i Małgorzaty Starców z dziećmi.
10.00
W intencji wszystkich seniorów naszej parafii z okazji Dnia Babci i Dziadka.

III  NIEDZIELA ZWYKŁA:
7.00
+ Tadeusz Stach w 5 rocznicę śmierci.
+ Maria Taraszka w 22 rocznicę śmierci.
9.00
+ Elżbieta i Paweł Kozioł w rocznicę śmierci.
11.00
+ Mieczysław Kutrzuba.
16.00
O szczęśliwą operację dla Marii.

Msze Święte Gregoriańskie za zmarłego śp. Bronisława Pyrka będą odprawione codziennie o godzinie 630, tylko we środę o godzinie 1700, a w sobotę i w niedzielę poza parafią.

 
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9.I.2011 r.
 1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione codziennie rano o godzinie 630, tylko we środę wieczorem o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. We środę po Mszy Świętej wieczornej w kościele – spotkanie z młodzieżą klasy I Gimnazjum przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 3. Wczoraj w naszej parafii zakończyła się wizytacja duszpasterska po domach zwana kolędą. Za miłe przyjęcie, serdeczną atmosferę, złożone ofiary w imieniu ks. Marka i swoim własnym składamy „Bóg zapłać”. Swoje podziękowania za złożone ofiary składa także pan organista.
 4. Z okazji 225 rocznicy powstania Diecezji Tarnowskiej redakcja Tarnowskiego Gościa Niedzielnego przygotowuje specjalny okolicznościowy numer, poświęcony duchowemu i materialnemu bogactwu diecezji. Poszczególne strony będą traktować o historii diecezji, jej patronach oraz świętych i błogosławionych rodakach, bazylikach i ważniejszych sanktuariach, biskupach tarnowskich, księżach, wspólnotach zakonnych, aktywności katolików świeckich, działalności charytatywnej, edukacyjnej i naukowej, wydawnictwach i czasopismach oraz o instytucjach diecezjalnych. Ten specjalny numer „ Gościa Niedzielnego” będzie dostępny w przyszłą niedzielę. W naszej parafii oprócz numerów przeznaczonych dla stałych czytelników będzie dostępnych kilkanaście dodatkowych numerów tego czasopisma dla chętnych. Gorąco polecamy do zakupu i lektury tego specjalnego numeru „Gościa Niedzielnego”.
 5. W przyszłą niedzielę po sumie około godziny 1200 odbędzie się „Przedstawienie jasełkowe” przygotowane przez naszych przedszkolaków wraz z Gronem Pedagogicznym.
 6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące rodziny: Starzec Małgorzata, Stelmach Alojzy, Wodzisz Małgorzata, Świątek Renata i Janiewicz Monika.

 


INTENCJE MSZALNE - 10.I.  - 16.I.2011 r.

PONIEDZIAŁEK:
6.30
+ Józef i Stefania Onak w 1 rocznicę  śmierci Stefanii. 
+ Genowefa Pasek od wnuczki Natalii.

WTOREK:
6.30
+ Janina Szatko w 7 dzień po śmierci.
+ Arkadiusz Kotalma w dniu imienin.

ŚRODA:
17.00
+ Ludwika Marszałek w 7 rocznicę śmierci.
+ Mieczysław Kuta, córka Halina.

CZWARTEK:
6.30
+ Władysław Starzec w 16 rocznicę śmierci.
+ Genowefa Pasek od córki z rodziną.

PIĄTEK:
6.30
+ Genowefa Kiełbasa w 2 rocznicę śmierci.
+ Kazimierz Sikorski od córki z rodziną.

SOBOTA:
6.30
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla rodziny Ewy i Mariusza z okazji urodzin i imienin.
+ Janina Szatko od brata Stanisława.

II NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00
+ Józef Taraszka w rocznicę śmierci.
+ Mieczysław Giża.

9.00
+ Stanisława Zielińska w rocznicę śmierci.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę  Matki Bożej dla Weroniki z okazji imienin.

11.00
+ Zygmunt i Zofia Wardzała w rocznicę śmierci Zygmta.
16.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Pani Jasnogórskiej w dniu imienin Magdaleny i Julii.

Msze Święte Gregoriańskie za zmarłego śp. Bronisława Pyrka będą odprawione codziennie o godzinie 630, tylko we środę o godzinie 1700, a w przyszłą niedzielę o godzinie 700.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL